Обмін і Повернення

 
Умови повернення та обміну Повернення і обмін товару здійснюється відповідно до вимог законодавства. терміни повернення Повернення і обмін можливий протягом 14 днів після отримання (для товарів належної якості). Зворотній доставка товарів здійснюється за домовленістю.
  •  
    Якщо він не був у вжитку; Збережений товарний вид (упаковка повинна бути цілою, товар без фізичних зламів, відколів, тріщин і т.д.); Збережена цілісність етикеток, бірок, ярликів, оригінальної упаковки; Якщо є документ, що підтверджує факт покупки товару (товарний чек або ТТН ( товарно-транспортна накладна )). Терміни повернення і обміну: Повернення і обмін товарів можливий протягом 14 днів після отримання товару покупцем.
 
 
 
Відповідно до Закону «Про захист прав споживачів», магазин може відмовити споживачеві в обміні і поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, зазначених у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню та обміну. Шановні покупці завжди перевіряйте товар, який Ви отримуєте на Новій Пошті, перед тим як його забрати! Обміну / поверненню підлягають вироби тільки з заводським шлюбом! Вироби без шлюбу, поверненню не підлягають !!!